SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Szczesny: Arsenal’da düzenli sigara içiyordum

FUTBOL | 27.04.2020 21:00

Arsenal’in eski kalecisi Wojciech Szczesny, İngiliz ekibinden ayrılışına dair çarpıcı açıklamalarda bulunurken; sigara içtiğini itiraf etti.

Szczesny: Arsenal’da düzenli sigara içiyordum

İtalya Serie A’da Juventus forması giyen Wojciech Szczesny, kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Eski bir Arsenal futbolcusu olan Polonyalı kaleci, İngiliz ekibinden ayrılışındaki sır perdesini araladı. Londra ekibiyle son çıktığı maçta soyunma odasında sigara içtiği nedeniyle Arsene Wenger’den para cezası aldığını ifade eden Szczesny, bu sebeple yavaştan Arsenal kariyerinin bittiğini ifade etti.

“DÜZENLİ SİGARA İÇİYORDUM”

Arsenal günlerini anlatan Szczesny, “O zamanlar düzenli olarak sigara içiyordum, Arsene Wenger de bu durumdan haberdardı. Hocamız, soyunma odasında sigaraya karşıydı. Bu kurala bir maçtan sonra uymayarak duygusal boşluğa düştüğüm için sigara içmiştim. Kimse görmesin diye tenhada içiyordum. Biri beni görmüş, Wenger’e söyledi. Daha sonrasında Wenger bana bu durumu teyit ettirdi, ben de doğru dedim. Para cezası aldım. Yavaştan Arsenal’deki kariyerim bitiyordu. Hocamız daha sonra bana bir süreliğine ayrılmam gerektiğini ifade etti. Tartışma çıkmadı, ben bir profesyonelim. 1-2 hafta sonra takıma geri dönmeyi bekliyordum ama bu süre içerisinde Ospina çok iyi oynadı. Benden formayı kapmıştı. Daha sonra kiralık olarak giderek, kendimin daha iyi olduğunu kanıtlamak istedim. Üzülerek söylüyorum ama bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu buydu” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya