SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

TBT | Tottenham'lı Heung Min Son - Hugo Lloris kavga!

FUTBOL | 31.12.2020 10:33

2020'nin son gününde bir TBT yapalım dedik. Tottenham'lı Heung Min Son ile Hugo Lloris'in sahada başlayıp soyunma odasında devam ettikleri kavganın görüntüleri...

TBT | Tottenham'lı Heung Min Son - Hugo Lloris kavga!

2020'nin son günün bir TBT yapalım dedik. Tottenham Hotspur'un Güney Koreli yıldızı; Heung Min Son ile Hugo Lloris arasında yaşanan kavgayı hatırlayanlar var mı? Yoksa biz bu görevi üstlenelim. Nereden çıktı bu derseniz? 2020'nin konuşulan olaylarından birisi olmuştu. Hafızaları bir tazeleyelim dedik.

Geçtiğimiz sezon Everton deplasmanında alınan 1-0'lık yenilgide Tottenham Hotspur'un iki süper yıldızı birbirine girmişti. İkili arasında kavga, sahada başladı; soyunma odasında da devam etti. Heung Min Son ile Hugo Lloris arasında yaşanan kavga görüntüleri gün yüzüne çıktı.

Sahadaki gibi soyunma odasında da takım arkadaşının üzerine yürümeye devam eden Lloris, "Koş, takım için koş" diye bağırdığı görüldü. Güney Koreli yıldız da Fransız eldivene;  "Bana olan saygın nerede? Ben sana saygı duyuyorum" şeklindeki serzenişi kameralara anbean bu şekilde yansımıştı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya