SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ter Stegen önce kahve sonra uçak yaptı

FUTBOL | 02.04.2020 12:21

Barcelona’nın Alman kalecisi Marc-André ter Stegen, önce kahve yaptı daha sonra ise kağıttan uçak yaparak bu videoları izleyicileriyle paylaştı.

Ter Stegen önce kahve sonra uçak yaptı

Barcelona’nın Alman kalecisi Marc-André ter Stegen, birkaç gün önce çok güzel bir kahve yaptığı bir videoyu takipçileriyle paylaşırken; şimdi de kağıttan uçak yaptığı görüntülerini sosyal medyadan paylaştı. Evde karantina altında neler yapabileceklerini insanlara gösteren Stegen, izleyenlere herkesin yapabileceği ufak şeyleri gösterebileceğini söyledi.

Yıldız kalecinin kulübü Barça, ter Stegen’in kağıttan uçak yaptığı anları ‘O ellerle her şeyi yapabiliyor’ başlığıyla paylaştı.

YETENEKLİ ELLERİYLE HER ŞEYİ YAPABİLİYOR

Alman kaleci, yetenekli elleriyle futbol sahalarında çok iyi kurtarışlar yaptığı gibi, evinde de çok marifetli işler ortaya koyuyor. Önce eşine kalp motifli bir kahve hazırlayan Stegen, daha sonra da marifetlerini kağıttan uçak yaparak gösterdi.

André ter Stegen, bu sezon Barcelona’da 34 maça çıkarken 3 bin 60 dakika süre aldı ve bu karşılaşmalarda 34 gol yedi. Stegen, bu müsabakalarda 11 maçta da kalesini gole kapadı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya