SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Terminal filmi gerçek oldu!

FUTBOL | 07.06.2020 17:16

Koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesi birçok futbolcuyu zor durumda bırakırken, Ganalı futbolcu Randy Juan Muller bu konuda en çok sıkıntı yaşayan isim oldu.

Terminal filmi gerçek oldu!

Mart ayından bu yana liglerin ve uçuşların iptal olduğu Hindistan’da filmlere konu olan bir olay yaşandı. Kasım 2019’da Hindistan’ın ORPC takımına transfer olan futbolcu, 30 Mart’tan bu yana Mumbai havaalanında mahsur kaldı. 

Ganalı futbolcu konuyla ilgili, "Hindistan'da karantinanın bitmesinin ardından eve dönmek istedim. Hatta 30 Mart tarihine Mumbai'den Gana'ya, Kenya aktarmalı uçak bileti dahi aldım ancak bu sırada hükümet, uluslararası uçuşların iptal edildiğini açıkladı" ifadelerini kullandı.

Randy Juan Muller, havaalanında kaldığı dönemde orada çalışan temizlikçi ve güvenlik görevlilerin verdiği erzak yardımıyla yaşadığı ve bu sayede hayatta kaldığı öğrenildi.

Yaşanan bu olay bundan tam 16 sene önce çekilen ve başrolde Tom Hanks’in oynadığı Terminal filminde işlenmişti. Filmde, Viktor(Tom Hanks) karakteri, Doğu Avrupa’dan Amerika’ya giderken New York Havalimanı'nda mahsur kalır. Çünkü, Viktor’un geldiği ülkede darbe olmuş ve pasaportu artık geçersizdir. Viktor mahsur kaldığı havalimanında gün geçtikçe oradaki çalışanlar ile yakınlaşır ve en kısa sürede bu sorundan kurtulmaya çalışır.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya