SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nihat Özdemir'den Ali Koç'a sert ifadeler...

FUTBOL | 10.07.2020 12:35

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Nihat Özdemir arasında yaşanan gerginlik zirveye tırmanıyor. Özdemir, tüm yaşananları anlatarak, içini döktü...

Nihat Özdemir'den Ali Koç'a sert ifadeler...

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Fenerbahçe arasında bir süredir büyük tartışmalar yaşanıyor. En son Fenerbahçe üyeliğinden istifa ettiğini duyuran Özdemir, Fenerbahçe’de disipline sevk edilmişti.

Nihat Özdemir’in tüm Fenerbahçelileri karşısına alan “2011 yılından bu yana Türkiye’de şike olayı yaşanmadı” söyleminden sonra iki taraf arasında sular durulmadı. Gerek Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gerek başkan vekili Semih Özsoy ve yönetim kurulu üyeleri; Özdemir’in bu söylemden geri adım atması yönünde telkinlerde bulundular.

Bir süredir açıklamada bulunmayan TFF Başkanı Nihat Özdemir; suskunluğunu Hürriyet Gazetesi Spor Müdür Mehmet Aslan’a bozdu.

“Fenerbahçe Başkanı tutuklanmasın diye…”

Söylediği cümlenin yanlış anlaşıldığını ifade eden Özdemir, “Fenerbahçe Başkanı tutuklanmasın diye Emniyet Müdürlüğü’nden Beşiktaş’taki mahkemelere koştum. Fenerbahçe için mücadele ettim. Aziz Bey, hastaneye kaldırıldı, oraya koşturdum. Tüm bunları Fenerbahçe Başkanı ve dostum Aziz Yıldırım tutuklanmasın diye. Mücadele sırf bununla da bitmiyordu tabii” dedi.

“Tüm borcu üstlendim”

Mücadelenin sadece koşturmadan ibaret olmadığına vurgu yapan TFF Başkanı, “Kulübün kapısına dayanan bankacılarla da görüşüyordum; ‘Para’ diye kulübün kapısını aşındırıyorlardı. Bu borcun muhatabı Fenerbahçe değil; biziz dedik. Bu borç Nihat Özdemir’in borcu, dedim. O günlere bakıyorum; bir de bu günlere. Yani programa çıktığı akşam… O yazıya imza atan gazetecilerle; Fenerbahçe Başkanı program yapıyor!” ifadelerini kullandı.

“2010-2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçe”

Kayıtlar ‘Fenerbahçe’nin şampiyon’ diyen Özdemir, “Tüm bunları Fenerbahçe için yapmış bir Nihat Özdemir, nasıl Fenerbahçe’yi şike için suçlasın? Hangi vicdan bunu yapar? TFF kayıtlarında bile 2010-2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçe yazıyor. Daha ötesi var mı?” yorumunda bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya