SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Nihat Özdemir'den istifa kararı!

FUTBOL | 17.06.2020 16:49

TFF Başkanı Nihat Özdemir, şike tartışmaları üzerine Fenerbahçe Kulübü’ne kongre üyeliğinden istifa ettiğini içeren mektup gönderdi.

Nihat Özdemir'den istifa kararı!

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Kulübü ile yaşadığı polemik sonrası gündem olan TFF Başkanı Nihat Özdemir, kulüpten kendisine gelen disiplin soruşturması mektubu sonrası kulübe mektup göndererek Fenerbahçe Kulübü kongre üyeliğinden istifa ettiğini bildirdi.

Nihat Özdemir, hatırlanacağı gibi söz konusu polemikle ilgili olarak o sezondan beri şike sürecine rastlamadık şeklinde ifadeleri sonrası Fenerbahçe Kulübü’nden çok şiddetli tepkiler gelmişti. Başkan Ali Koç, taraftarların ve kulüp üyelerinin beklentisini anladığını ve en kısa sürede disiplin soruşturması açılacağını belirtmişti.

Fenerbahçe Kulübü’nün yaptığı tebligat sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir de bu tebligata cevap olarak Fenerbahçe Kulübü Kongre üyeliğinden istifasını içeren mektup göndererek yanıtladı.

Nihat Özdemir kulübe gönderdiği mektupta, "09.06.2020 tarihli disiplin soruşturması yazınız 17.06.2020 itibarıyla tarafıma tebliğ edilmiştir. İlgili yazı üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeliğinden istifa ettiğimi bilginize sunarım. Gereğinin yapılmasını rica ederim" ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya