SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Türk futbolunun patronundan Fikret Orman'a: Bırakma

FUTBOL | 30.09.2019 10:13

Türk futbolunun patronundan Fikret Orman'a: Bırakma

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın görevi bırakacağını açıklamasının üzerinden 6 gün geçerken siyah-beyazlılarda gündem başkanın yeniden aday olup olmayacağı. Siyah-beyazlı ekibin 1 numarası geçen hafta pazartesi günü Başakşehir ile oynanan karşılaşmanın ertesi günü görevi bırakacağını açıklarken perşembe günü yapılan yönetim kurulu toplantısında seçimli olağanüstü kongrenin 13-20 Ekim’de yapılacağı açıklandı.
Yönetici Deniz Atalay yönetim kurulu toplantısının ardından Fikret Orman’ın kongreye kadar görevinin başında olacağını açıklarken siyah-beyazlı camiada başkanın yeniden aday olup olmayacağı konuşuluyor.
Fikret Orman’ın geri dönüş sinyali verdiği ile ilgili iddiaların da ardı arkası kesilmezken konuya Türk futbolunun patronu Nihat Özdemir de dahil oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanı da olan Fikret Orman’ın göreve devam etmesi gerektiğini ifade etti.
Hürriyet’e konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Özdemir, Beşiktaş Başkanı’nın görevi bırakmasının Türk futbolu için büyük bir kayıp olacağını belirtirken Orman’ın ayrılmasını istemediğini, bunu kendisine de ileteceğini ifade etti.
Siyah-beyazlıların başkanını daha önce 2 az aramasına rağmen ulaşamadığını vurgulayan TFF Başkanı, Fikret Orman ile mutlaka konuşarak devam etmesini söyleyeceğini aktardı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya