SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TFF: Galatasaray’ın yanındayız!

FUTBOL | 13.07.2021 17:39

Türkiye Futbol Federasyonu, Yunanistan’a girişte havalimanında uzun süre bekletilen ve kriz durumu yaşatılan Galatasaray için destek mesajı yayınladı.

TFF: Galatasaray’ın yanındayız!

Galatasaray'ın, Olympiakos ile hazırlık maçı yapmak için gittiği Yunanistan'da yaşadığı krize bir tepki de Türkiye Futbol Federasyonu’ndan geldi. 

Türkiye Futbol Federasyonu, yaptığı açıklama ile Yunanistan’da sorun yaşayan Galatasaray’a destek verdi. TFF, yaptığı açıklamada; "Olympiakos ile oynayacağı hazırlık maç için Yunanistan'a giden Galatasaray kafilesinin tüm prosedürleri yerine getirmesine rağmen Atina'da karşılaştığı davranışlar kabul edilemez. Yunan makamının tutumunu kınıyor, Galatasaray Spor Kulübünün yanında olduğumuzu belirtiyoruz." diyerek Yunanistan'a sert tepki gösterdi. 

GALATASARAY NEDEN GERİ DÖNDÜ? 

Koronavirüs önlemleri kapsamında ellerinde PCR test sonuçları olmasına rağmen havaalanında yine test yapılmak istenmesi üzerine Galatasaray, bu tür işlemleri kabul etmeyeceklerini belirterek hazırlık maçını iptal etti ve İstanbul'a geri döndü.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya