SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TFF toplanıyor! Son karar bugün...

FUTBOL | 28.05.2020 09:59

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in başlama tarihiyle alakalı son noktayı; bugün saat 14.00’te gerçekleştireceği toplantının ardından koyacak.

TFF toplanıyor! Son karar bugün...

Daha önce Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in duyurduğu tarihe göre; Türkiye’de liglerin 12 Haziran’da başlayacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen basın toplantısında; küme düşüp düşmeme gibi konular da tartışılırken, bu bağlamda henüz bir karar alınmamıştı.

TFF ve Kulüpler Birliği Vakfı (KBV) konuşulan konular üzerine bugün tekrardan saat 14.00’te bir toplantı düzenleyecek. Toplantıda, Süper Lig’in kesin başlama tarihiyle ilgili son karar alınacak. TFF Başkanı Özdemir, mevcut şartların değişimini göz önünde bulundurarak kesin kararlarını 28 Mayıs’ta vereceklerini açıklamıştı.

‘Düşme kaldırılsın’ önerisini de masaya yatıracak olan TFF ve Kulüpler Birliği, bu konu hakkında da nihai kararını bugün toplantıdan sonra gerçekleştirilecek basın toplantısında açıklayacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya