SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Selim Soydan'dan oynama kararına tepki!

FUTBOL | 16.05.2020 16:14

A Milli Takım'dan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan, oynama kararı hakkında flaş bir açıklamaya imza attı. Soydan, "Telafisi çok zor olur" dedi.

Selim Soydan'dan oynama kararına tepki!

A Milli Takım'dan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan, futbolun 12 Haziran'dan itibaren yeniden start alacak olması hakkında flaş açıkalamalara imza attı. Normalleşme adımlarının atıldığını ve hayatın yeniden eskisi gibi olacağına dem vuran Soydan, "Karşılaşmalar belli bir süre seyircisiz oynanacaktır. Ardından rahatlarız.

Eğer karşılaşmalar uzun müddet seyircisiz oynanırsa; çok büyük ziyan olur. Telafisi çok zor olan ziyanlar meydana gelir. Futbolcu, sahaya çıktığında; tribünde kendisini destekleyecek taraftar yoksa o oyundan hiçbir zevk almaz. İmkanı yok alamaz.. Aynı şekilde hakemler de zevk almazlar. Bu işin doğasında taraftar var" ifadelerini kullandı.

Aranın ardından futbolcuların evlerinde yaptıkları bireysel çalışmalara da değinen Selim Soydan, bunun kısmet yeterli olacağı görüşünde... Soydan, "Zaten oynanan bir lige ara verildi. Evdeki çalışmaları kısmen yeterli olacaktır. Zaten futbolcular akıllı insanlardır. Onun için en kısa zamanda toparlarlar" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya