SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

TFF'den 19:05 açıklaması geldi!

FUTBOL | 06.09.2019 20:45

TFF'den 19:05 açıklaması geldi!

Türkiye Futbol Federasyonu, dün akşam saat 19:05'te yayınladığı PFDK kararlarıyla ilgili resmi internet sitesinden önemli bir açıklama metni yayımladı.

İşte Federasyonu'nun o açıklaması:

"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 05.09.2019 tarihli ve 8 sayılı toplantısında alınan kararların kamuoyuna duyurulma saati ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmaktadır.

Yapılan teknik inceleme ve araştırmaya göre; söz konusu Kurul kararları Medya İletişim Departmanı'na saat 18.58'de mail olarak iletilmiş, 18.59'da internet sitemiz www.tff.org'da yayınlanmıştır. Duyurunun web sitesinde yayınlandığı bilgisinin sosyal medya ekibine bildirilmesi sonrasında, web sitemizde yayınlanan haberin linki işlemlerin ardından sosyal medya hesabımıza da yüklenerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.  

'PFDK Kararları' başlığı ile kamuoyuna duyurulan açıklama, kesinlikle ve kesinlikle sadece Galatasaray Kulübü ve Sayın Fatih Terim ile ilgili olmayıp 35 maddeden oluşan ve 35 kulübü kapsayan kararları içermektedir.

Normal akışı içerisinde gerçekleşen bu süreçle ilgili herhangi bir kasıt aranmamalıdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

TARAFTARLAR İSYAN ETMİŞTİ

Dün saat 19:05'te Twitter'dan yayımlanan kararlarda, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in 4 maç men cezası aldığı açıklanmıştı. Bu kararın paylaşımının Galatasaray'ın kuruluş yılı olan saat 19:05'te yapılması ise sarı kırmızılı taraftarların isyanına neden olmuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya