SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TFF’den seyirci açıklaması!

FUTBOL | 10.10.2020 18:20

Türkiye Futbol Federasyonu, 17 Ekim tarihinden lig ve kupa maçlarında locaların yüzde 50'si kadar seyirci alınacağını açıkladı.

TFF’den seyirci açıklaması!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrası alınan lig ve kupa maçlarının seyircisiz oynanması kararı hakkında ilk resmi değişiklik yapıldı. Türkiye Futbol Federasyonu, maçların seyircili oynanmasıyla ilgili ilk adım olarak locaların mevcut kapasitelerinin yarısının açılmasına yönelik karar aldı. TFF, konuyla ilgili açıklamayı resmi internet sitesinden yayınladı.

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, ilgili kurum ve kurullarla görüşerek yaptığı değerlendirme sonucunda TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla, lig ve kupa müsabakalarında locaların yüzde 50 kapasitesi kadar seyirci alınmasına karar vermiştir.

Süper Lig, TFF 1. Lig, Misli.com 2. ve 3. Lig ile Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarını kapsayan uygulama, 17 Ekim 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır.

Uygulamanın detayları ayrıca ilan edilecektir.

Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur.

Türkiye Futbol Federasyonu

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya