SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tisserand: Rakipler bize daha farklı oynuyor!

FUTBOL | 27.11.2020 19:46

Marcel Tisserand, yaptığı açıklamalarda rakip oyuncuların Fenerbahçe’ye karşı daha motive şekilde oynadığını söyledi.

Tisserand: Rakipler bize daha farklı oynuyor!

Fenerbahçe’nin Demokratik Kongolu stoperi Marcel Tisserand, kulüp televizyonu mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Tisserand: “Derbide tek hedefimiz 3 puan. Beşiktaş’ın da iyi hücumcuları var. Biz de hocamızla beraber buna göre çalışıyoruz. Bu maça en iyi şekilde çıkmak istiyoruz.” sözleri ile derbi ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

“Taraftarımızın bizimle olmasını isterdik. Trabzonspor maçından sonraki mutluluğu tekrar yaşamak istiyoruz. Ben ilk defa böyle bir kutlama ile karşılaştım. Bu olay bize cesaret verdi.” diyen savunmacı, Trabzonspor galibiyetinin ardından gerçekleşen kutlamayı hatırlattı.

Takımın gidişatı ile ilgili de konuşan futbolcu, “Geride kalan 9 haftada ritim kazandık. Birbirimize alıştık. Ben de sezon sonuna kadar çalışıp takıma faydalı olmak istiyorum.” dedi.

Rakip takımların Fenerbahçe karşısındaki performansına da dikkat çeken Tisserand, “Hücumcular bize daha farklı oynuyor. Daha agresif oluyorlar. Bizim de onlara karşı daha konsantre şekilde sahaya çıkmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

“Erol hoca ile buraya gelmeden önce de telefonda konuştuk. Bize karşı çok yakın. Bizi cesaretlendiriyor. Kendisinden bu reaksiyonları görmek sürpriz olmadı.” diyen Kongolu stoper, Erol Bulut’un takımla olan ilişkisine de dikkat çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya