SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Torunoğulları: Galatasaray’ı yenmenin anlamı büyük

FUTBOL | 29.10.2019 13:13

Torunoğulları: Galatasaray’ı yenmenin anlamı büyük

Beşiktaş’ta başkanlığa gelen Ahmet Nur Çebi ile birlikte yönetim kurulu, görevine oldukça hızlı başladı. Göreve geldikten sonra kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığını belirten Ahmet Nur Çebi ve yönetici arkadaşları, gece gündüz Beşiktaş için çalışıyor.

ERDAL TORUNOĞULLARI’NDAN AÇIKLAMALAR

Beşiktaş’ta yeni seçilen başkan Çebi’yle beraber, yeniden göreve gelen Erdal Torunoğulları, görevinin ilk 1 haftasına dair açıklamalarda bulundu.

BEŞİKTAŞ’TA YÖNETİM YOĞUN ÇABA HARCADI

Beşiktaş’ta başarısız sonuçlar üzerine özgüveni günden güne düşen futbolcuları ayağa kaldırmak ve yeniden motive etmek için Beşitaş Yönetimi  yoğun tempo harcadı.  Başkan Ahmet Nur Çebi ve Futbol Şube’den sorumlu yöneticiler, Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ, bu sorunların çözülmesi için yoğun çaba gösterdi. Yoğun çaba harcanarak gerçekleştirilen çalışmalar ve motivasyon konuşmaları kısa sürede etkisini gösterdi ve Galatasaray derbisinde galibiyet geldi.

‘BU ZORLUĞU BİLEREK GÖREVE GELDİK’

Yönetim olarak oldukça zor günlerden geçtiklerini belirten Torunoğulları, bu zorluğu bilerek göreve geldiklerini söyledi.

‘TARAFTAR DESTEĞİYLE HER ZORLUĞUN ÜZERİNDEN GELİRİZ’

Taraftar desteğiyle her zorluğun üstesinden gelebileceklerini belirten Erdal Torunoğulları, en büyük güvencelerinin, Beşiktaş taraftarı olduğunu dile getirdi. Bu açıklamasıyla birlikte Torunoğulları, yönetim-taraftar ve takım bütünleşmesinin gerçekleşmesi için önemli bir adım attığını da belirtti.

‘EN BÜYÜK TRANSFERİMİZ TARAFTAR’

Göreve gelir gelmez transfer soruları aldığını açıklayan Erdal Torunoğulları, bu soruyu soranlara en büyük transferlerinin taraftar olduğunu söylediğini ifade etti.

TORUNOĞULLARI: İLK HEDEFİMİZ TARAFTARI KAZANMAK

Öncelikli hedeflerinin taraftarı kazanmak olduğunu vurgulayan Torunoğulları, zorlukların üzerinden taraftarlarla bütünleşerek geleceklerini belirtti.

‘ŞANSSIZDIK VE SAKATLARIMIZ ÇOKTU’

Braga maçını da kazanmak istediklerini ancak hem sakatların olması hem de şanslarının olmaması yüzünden kaybettiklerini dile getiren Erdal Torunoğulları,  o maçta protestoların yaşandığını da ekledi.

TORUNOĞULLARI: TARAFTAR DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Hafta sonu alınan Galatasaray galibiyeti için de açıklamalar yapan Torunoğulları, taraftar desteğinin önemine vurgu yaptı.

‘TARAFTAR DESTEĞİNİ HER MAÇ GÖRMEK İSTİYORUZ’

Taraftar desteğini kendi sahalarında arkalarına alıp rakiplere baskı hissettirdikleri zaman puan kaybetmeyecekleri bir hava yakalayabileceklerini ifade eden Torunoğulları, bunu Galatasaray maçında başardıklarını ve diğer maçlarda da yapmak istediklerini açıkladı.

‘VERDİĞİMİZ DESTEK BOŞA ÇIKMADI’

Braga ve Galatasaray maçları öncesi takımın moralinin yükseltilmesi oldukça önemliydi diye açıklama yapan Erdal Torunoğulları, üzerine düşen görevi yapmaya çalıştıklarını ve yönetim olarak, teknik ekibe ve oyunculara destek olmaya çalıştıklarını belirtti. Teknik ekip ve oyuncu kadrosunun bu desteği boşa çıkarmadıklarını ve dile getiren Erdal Torunoğulları, Galatasaray derbisini kazanarak bizi mutlu ettiler diye konuştu.

‘TAKIM DERBİDEN SONRA GÜVEN  KAZANDI’

Bu galibiyetin takım için önemli olduğunun altını çizen Torunoğulları, takımın bu galibiyetle sadece 3 puan almadığını, güven kazandığını da söyledi.

‘SERİ GALİBİYETLERE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR’

En fazla ihtiyaç duydukları şeyin seri galibiyetler olduğunu aktaran Erdal Tosunoğulları, sakat futbolcuların kadroya katılmasıyla geniş bir kadroya sahip olacaklarını belirtti ve  ilerleyen haftalarda Antalyaspor maçı ile beraber seri galibiyetlere başlamak istediklerini açıkladı.

‘ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ’

 Erdal Torunoğulları, Beşiktaş’ın durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Göreve başlamalarının üzerinden 1 hafta geçtiğini tekrarlayan yönetici, sürekli çözüm üretmeye çalıştıklarını vurguladı.

‘BEN DEĞİL BİZ ANLAYIŞINA SAHİBİZ’

Bu süreçte sabır ve özveri gerektiğini belirten Torunoğulları, yönetimin özveriyi taraftarın da sabır göstermesi gerektiğini söyledi.  Yeni yönetimin anlayışını da açıklayan Erdal Torunoğulları, anlayış olarak ben değil biz anlayışına sahip olduklarını belirtti ve sözlerini noktaladı.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya