SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ya kabul et ya da git!

FUTBOL | 09.08.2020 12:41

Trabzonspor yönetimi Guilherme'den yıllık ücretinde indirim istedi. Yıldız oyuncu indirime gitmezse yollar ayrılacak.

Ya kabul et ya da git!

Trabzonspor’da yeni sezon kadro planlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yönetim transfer konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Teknik ekibin isteği doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Ahmet Ağaoğlu ve ekibi son olarak Anders Trondsen ve Stiven Plaza’yı takıma dahil etti. Takıma dahil edilmesi planlanan isimlerin dışında takımda kalınmasını istenen oyunculardan da pandemi nedeniyle indirim isteniyor.

Bu konuda takımda kalması istenen Guilherme’ye yıllık kazancında indirime gitmesi istenecek. Yıllık 1.1 milyon Euro kazanan yıldız oyuncuya ücretini 750 bin Euro’ya düşürmesini isteyecek. Eğer teklif kabul görmezse oyuncuyla yollar ayrılacak.

Geçtiğimiz sezon çıktığı 32 maçta 5 gol, 7 asistlik katkı sağlayan Guilherme’nin kararı merakla bekleniyor. Pandemi nedeniyle maddi anlamda sıkıntılar yaşayan yönetimin kadro maliyetini düşürerek bu dönemi en az hasarla atlatmak istiyor.

HALUK AYYILDIZ - ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya