SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor - Avcı görüşmelerinde son durum

FUTBOL | 25.07.2020 15:57

Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Abdullah Avcı ile Bodrum'da bir araya geldi. İlk görüşme olumlu geçti, gözler İstanbul'da yapılacak Ağaoğlu-Avcı zirvesine çevrildi.

Trabzonspor - Avcı görüşmelerinde son durum

Trabzonspor, ligin 33. haftasında hem şampiyonluğa hem de hocasına veda etti. İki hafta kala işi mucizelere bırakan bordo-mavililer, sahasında 3-1 öne geçtiği Konyaspor maçını 4-3 kaybedince malumun ilanı gerçekleşti. Konuk ekip bu galibiyetle Süper Lig'de kalmayı garantilerken; olan Fırtına'nın şampiyonluk hayallerine oldu.

Sezona Ünal Karaman ile başlayan Trabzonspor, ikinci yarıya Hüseyin Çimşir ile yola devam dedi. Pandemiye kadar şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen bordo-mavililer, aranın ardından çıktığı 7 maçın sadece ikisini kazanınca hayaller suya düştü.

Konya yenilgisinin tüm sorumluluğunu üzerine alan Hüseyin Çimşir görevden ayrıldı... Kaçan şampiyonluk ve Çimşir'in istifası; Trabzonspor yönetimindeki hoca arayışlarını artırdı. Yeni sezonda takımı Abdullah Avcı'ya emanet etmek isteyen yönetim, görüşmeleri sıklaştırdı.

Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Bodrum'da tatilini sürdüren Avcı ile bir araya gelip görüşmelerin startını verdi. Yeşil sahalara dönmeye can atan Avcı'nın Alp ile yapılan görüşmede; teklife oldukça olumlu baktığı öğrenildi.

Gözler, bordo-mavililerin 1 numarası Ahmet Ağaoğlu işe Abdullah Avcı arasında gerçekleşecek zirveye çevrildi. İstanbul'da Ağaoğlu'nun ofisinde yapılacak görüşmede; son detaylar konuşulacak.


HALUK AYYILDIZ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya