SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor, CAS savunması için hazır!

FUTBOL | 16.07.2020 00:23

Trabzonspor Avrupa kupalarından men cezasının kaldırılması için bugün CAS'ta video konferans yöntemiyle savunma yapacak.

Trabzonspor, CAS savunması için hazır!

Bu sezon oynadığı futbolla şampiyonluk iddiasını sonuna kadar sürdüren Trabzonspor son 2 haftada yaşadığı puan kayıpları sonrası şansını zora sokmuştu. Bordo-mavili kulüp bugün UEFA’nın vermiş olduğu cezanın savunması için CAS’ta video konferans yöntemiyle savunmasını sunacak.

2016 yılında UEFA ile Finansal Fair-Play anlaşması yapan Trabzonspor'un, 2019 yılına ait mali tablolarda yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle 3 Haziran 2020 tarihinde Trabzonspor'un Avrupa'dan 1 yıl men edilmesine karar verilmişti. Trabzonspor cephesinde hazırlanan güçlü bir savunmayla bu karara itiraz yapılmış ve CAS'a başvurulmuştu

Video konferans yöntemiyle bugün görüşülecek davaya Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da dahil birçok yönetici yer alarak cezanın kaldırılması hedeflenecek.

Bilindiği üzere geçtiğimiz gün Manchester City’de CAS’ta UEFA’nın Avrupa’dan 2 yıl men cezası için savunma yapmış, yapılan savunma sonucunda CAS, UEFA’nın vermiş olduğu men cezasını iptal etmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya