SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor geri döndü

FUTBOL | 04.05.2020 19:13

Koronavirüs salgını nedeniyle 45 gündür çalışmalarını evden sürdüren Trabzonspor, bugün itibariyle gruplar halinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde antrenmanlara başladı.

Trabzonspor geri döndü

Yeni tip koronaviris (Kovid-19) salgını nedeniyle 45 gündür çalışmalarını Trabzonspor teknik ekibinin vermiş olduğu antrenman programı dahilinde evlerinde sürdüren bordo-mavili oyuncular, bugün itibariyle gruplar halinde çalışmalara başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu’nun hazırlamış olduğu Futbola Dönüş Öneri Protokolü’ndeki maddeler doğrultusunda birer saat aralıklarla 14.45’ten başlayarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen Trabzonsporlu oyuncular, üç grup halinde ve 8 futbolcudan oluşacak şekilde birer saat arayla aerobik dayanıklılık koşuları gerçekleştirdi.

SOSA, FORMASINI SATIYOR

Trabzonspor kaptanı Jose Sosa dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınıyla ilgili harekete geçti. Bir uygulama yardımıyla futbolcular formalarını satışa çıkarırken, Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Sosa da bu akıma uydu.

Atletico Madrid formasını satışa koyan Sosa, "Koronavirüs ile mücadeleye yardımcı olmak için bu formayı bağışlamaya karar verdim. 5 Euro veya daha fazla bağışta bulunarak, bu sizin olabilir ve hep birlikte Madrid'deki Navarra Üniversitesi Kliniği'ne yardım ediyoruz" dedi

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya