SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor, Majid Hosseini ile masaya oturdu!

FUTBOL | 10.09.2020 17:56

Hosseini’yi takımdan göndermeye çalışan; ancak bir türlü elinden çıkaramayan Trabzonspor’da, yönetim İranlı futbolcunun önümüzdeki sene bedavaya gitmemesi için kolları sıvadı.

Trabzonspor, Majid Hosseini ile masaya oturdu!

Trabzonspor’da savunmada elden çıkarılmak ve yerine Vitor Hugo transferi yapılmak istenen Majid Hosseini’de flaş bir gelişme yaşandı. Trabzonspor muhabirimiz Haluk Ayyıldız, yönetimin İranlı futbolcuyla son görüşmesine ulaştı.

Yöneticiler, transfer döneminde bir türlü ellerinden çıkaramadıkları ve sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan İranlı futbolcularıyla tüm bu yaşananları konuşmak üzere masaya oturdu. Yönetimin, Hosseini’ye şaşırtıcı bir teklif sunarak, “Sözleşmeni yenileyelim, burada kal; seneye bedavaya gitme” dediği öğrenildi.

Bu sözlü teklif üzerine İranlı futbolcu ise, “Yalnızca sürekli oynadığım takdirde bu teklifinizi kabul ederim” cevabını verdi. Yöneticiler ise Hosseini’ye kadroda alacağı sürenin Eddie Newton’a bağlı olduğunu, kendilerinin bu konuda sorumluluk alamayacaklarını belirtince; konu masada kalmış oldu.

24 yaşındaki futbolcunun Fırtına’daki akıbeti, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABERİDİR

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya