SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor, UEFA'nın kararını CAS'a taşıyor...

FUTBOL | 13.06.2020 12:56

Trabzonspor, geçtiğimiz hafta UEFA'dan aldığı Avrupa'dan men cezasını kaldırmak için CAS'a başvurmaya hazırlandığı öğrenildi.

Trabzonspor, UEFA'nın kararını CAS'a taşıyor...

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurumu tarafından bazı finansal yükümlülükleri yerine getirmediği gerekçesiyle Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası alan Trabzonspor, CAS’a itiraz için gerekli dosyayı hazırladı.

UEFA’nın verdiği cezanın önemli bir maddesini ise eski Başkan Muharrem Usta’nın alacakları oluşturuyordu. Bu cezanın kalkması için muvafakatname vermesi gereken eski başkan Usta’nın avukatları ile Trabzonspor’un avukatları bir araya geldiler

Burada yapılan görüşmeler sonucunda Usta’nın avukatları gerekli imzayı verirken Trabzonspor Kulübü avukatları da hemen gerekli belgeleri CAS dosyasına ekledi. Trabzonspor’un CAS’a itirazı Pazartesi günü yapacağı öğrenildi.

GÜNCELLEME: TRABZONSPOR BUGÜN CAS'A BAŞVURDU

Edinilen son bilgilere göre Trabzonspor'un başkanı Ahmet Ağaoğlu, bir dakika bile beklenmemesini ve bu akşama kadar CAS'a başvuru yapılması yönünde talimat verdi. Kulüp avukatları da akşam üstü CAS'a başvurup yüz yüze görüşme gerçekleştirme talebinde bulundular.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya