SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor kasasını doldurdu!

FUTBOL | 04.10.2019 18:47

Trabzonspor kasasını doldurdu!

Trabzonspor, ortaklıklarına dev iki şirketi daha ekledi...

Bordo-mavililer, sezon başlamadan önce Vestel ile forma göğüs sponsorluğu konusunda; yıllık 3 milyon Euro artı KDV karşılığında anlaşmıştı. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden birisi olan VESTEL ile 3 yıllık bir anlaşma imzanlayan Fırtına, toplamda 9 milyon Euro'luk bir anlaşmaya imza atılmıştı.

HUAWEI VE TURKCELL İLE 8.4 MİLYON EURO'LUK ANLAŞMA

Bugün Trabzonspor kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Huawei ve Turkcell ile reklam konusunda anlaşmaya varıldığı yer alıyor. Bu anlaşma kapsamında iki şirket, bordo-mavili ekibe üç  yıl için katma değer vergileri dahil 52 milyon 500 bin lira nakit olarak ödeyecek.

TRABZONSPOR’UN KASASINA 3 YILDA 17.4 MİLYON EURO GİRİYOR

Bu anlaşma ile sezon öncesi Vestel ile seneliği 3 milyon Euro'dan toplamda; 9 milyon Euro'luk anlaşma imzalayan Trabzonspor mali geleceğini de garanti alma konusunda büyük adımlar atıyor.

Bu üç şirketle yapılan anlaşma neticesinde Trabzonspor kulübünün kasasına 3 yılda toplamda; 17.4 milyon Euro reklam geliri girmiş olacak. Bu 17.4 milyon Euro'nun 9’u Vestel’den gelirken 8.4 milyon Euro'su Huawei ve Turkcell şirketlerinden gelecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya