SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor yeni transferleri için imza töreni düzenledi

FUTBOL | 20.09.2020 19:58

Trabzonspor, yeni transferleri Lewis Baker, Flavio ve Benik Afobe için imza töreni düzenledi.

Trabzonspor yeni transferleri için imza töreni düzenledi

Bugün, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da katılımıyla takıma yeni katılan isimlerden Flavio,  Benik Afobe ve Lewis Baker için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bulunan Futbol Koordinasyon Merkezi’nde imza töreni düzenlendi. Törende söz alan Ağaoğlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“TAKIMA FAYDALI OLACAĞININ SİNYALLERİNİ VERDİLER”

Ahmet Ağaoğlu, “Bu sezon aramıza katılan üç oyuncumuzla birlikteyiz. Takıma faydalı olacağının sinyallerini verdiler. Zaten bundan şüphemiz yoktu. Ancak hem Flavio hem Benik hem de Lewis kısa süre içerisinde bir şeyi öğrendiler. Futbolun kurallarında çok nadiren, yılda bir değişiklik olur ancak bizde maçtan maça değişiklikler oluyor. Onun için bu üç arkadaşımızın bundan sonra yapacakları mücadelelerde, oynayacakları maçlarda buna hazırlıklı olmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“TRABZONSPOR’A GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Yeni transfer Afobe’de açıklamalarda bulundu. Demokratik Kongolu futbolcu Trabzonspor’a katıldığı için çok mutlu olduğunu söylerken, “Birkaç yıldır Trabzonspor hakkında çok güzel şeyler duyuyorum. Beni buraya getirdikleri için çok gururluyum. Burada güzel bir şekilde karşılandım. Aile gibi bir ortamımız var. Geçen sezonun çok iyi geçtiğini biliyorum ama bu sezon daha iyisini yapacağız. Yeni oyuncular geldi, genç oyuncular var. Genç oyuncuların kendini geliştirerek daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum. Taraftarlarımıza bana ve takımımıza gösterdikleri iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE’DEKİ TARAFTARLARIN ÇOK ATEŞLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Törene katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayana Lewis Baker ise, “Menajerimden başkanımıza, Chelsea kulübüne ve anlaşmanın gerçekleşmesinde katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Buraya gelme fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Genç, istekli ve arzulu bir takımımız var. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve geçtiğimiz yılın üzerine koyarak başarılarımızı sürdüreceğiz. İlk maçımda gördüm ki birçok olasılığa açık bir takımız, buna inancım tam. Türkiye’deki taraftarların çok arzulu olduğunu biliyorum ve bunu gördüm. Her maçta yüzde yüz performansımı sergileyecek bir oyuncuyum ve bu sayede takımımızın başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

“BENİM İÇİN BİR RÜYAYDI”

Son olarak söz alan Flavio, Trabzonspor’a katılmak benim için bir rüyaydı derken açıklamalarına şöyle devam etti;

“Benim için bir rüya bu ve bunun gerçekleşiyor olması benim en mutlu anlarımdan biri. Transferimde emeği geçen herkese tek tek teşekkür etmek istiyorum. Özellikle Bahia kulübüne teşekkür etmek istiyorum. Onlar olmasaydı burada olmam imkansızdı. Beni yetiştiren ve geliştiren, burada olmamı sağlayan bir kulüp. Trabzonspor’a çok teşekkür ediyorum çünkü rüyalarımı gerçekleştirdiler. Başkanımıza, tüm takım arkadaşlarıma ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Beni karşıladıkları günden bugüne de inanılmaz sıcak davrandılar. Böyle bir karşılamayı tahmin etmemiştim. Burada olmaktan çok mutluyum ve benim Trabzon’a gelmemi sağlayan herkese tekrar teşekkür ediyorum. Umarım ben ve takım arkadaşlarım, saha içinde iyi bir performans göstererek taraftarlarımızın bize gösterdiği ilgiye ve sevgiye layık olabiliriz” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya