SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor’a Sosa, Novak ve Pereira müjdesi!

FUTBOL | 26.05.2020 19:57

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Sosa, Novak ve Pereira’la görüşüp yeni sözleşme için söz kesti.

Trabzonspor’a Sosa, Novak ve Pereira müjdesi!

Trabzonspor yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Jose Sosa, Filip Novak ve Joao Pereira ile uzun süredir görüşmelerini sürdürüyordu…

Bordo-mavili yöneticilerden, taraftarlarına müjdeli haber geldi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün Trabzon’a gelerek oyuncularla bir araya geldi ve yeni sözleşme için prensipte 3 isimle de anlaşma sağladı.

“MENAJERLERİNİZİ ÇAĞIRIN, İŞİ BİTİRELİM”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bizzat dün Trabzon’a gelerek Novak, Sosa ve Pereira ile görüşme sağladı. Başkan Ağaoğlu, oyuncularla prensip anlaşmasına varırken; 3 oyuncuya da “Menajerlerini çağırın, işi bitirelim.” mesajını verdi.

Trabzonspor’un daha önceden sözleşme yenilenme konusunda tereddüt yaşadığı Pereira ile maç başı yüzünden anlaşma sağlayacağı öğrenildi. 36 yaşındaki futbolcuyla yeni yapılan sözleşme, performansa dayalı olacak.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya