SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'da Covid-19 sevinci...

FUTBOL | 24.02.2021 10:42

Önceki gün genç isimler Serkan Asan ve Arda Akbulut'un son testleri negatif çıktı. Dünkü testlerde de Uğurcan Çakır ve Lewis Baker'ın virüsü atlattığı tespit edildi.

Trabzonspor'da Covid-19 sevinci...

Geçtiğimiz hafta üst üste yaşanan koronavirüs vakaları bu hafta tek tek negatife dönmeye başladı... Önceki gün genç isimler Serkan Asan ve Arda Akbulut'un son testleri negatif çıktı. Dünkü testlerde de Uğurcan Çakır ve Lewis Baker'ın virüsü atlattığı tespit edildi. 4 oyuncunun da aksi bir durum olmaması halinde pazar günkü dev mücadelede forma giyebileceği ifade edildi.

Ayrıca Abdulkadir Parmak'ın da sakatlığını atlattığı ve hafta sonunda görev verilmesi halinde sahada olabileceği aktarıldı.

Son testler de negatif olursa...

Genç oyuncular Serkan Asan ve Arda Akbulut'un testleri negatife dönerken, dün de Uğurcan Çakır ile Lewis Baker'ın yeni sonuçları çıktı. İki yıldızın da ilk testleri negatif sonuçlandı. Bu nedenle bugün yapılacak idmana iki futbolcunun da katılacağı öğrenilirken, maçtan önce yapılacak son testlerde de aksi bir durum yaşanmazsa, Uğurcan ile Baker’ın kritik Fenerbahçe sınavında görev yapmasında bir engel olmayacak.

Öte yandan takımdaki diğer pozitif isimlerin de hafta içinde son durumları netlik kazanacak. Ancak bu futbolcuların karantina süresi nedeniyle Kanarya karşısında oynamalarının zor olduğu da gelen haberler arasında.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya