SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'da Sosa boşa çıktı, görüşmeler başladı

FUTBOL | 04.08.2020 12:59

Trabzonspor'da Jose Sosa'nın sözleşmesi sona erdi, Arjantinli yıldız boşa çıktı. Gözler; bordo-mavililer ile Sosa arasında yapılacak görüşmelere çevrildi.

Trabzonspor'da Sosa boşa çıktı, görüşmeler başladı

Trabzonspor'da şampiyonluk treni kaçtı; teselli Ziraat Türkiye Kupası'nda bulundu. Şampiyonluk hasretini bu sezon da dindiremeyen bordo-mavililerde transfer çalışmaları start aldı. İç transferde; Joao Pereira, Majid Hosseini ve Bilal Başaçıkoğlu gibi isimlerle nikah tazeleyen Fırtına, Jose Sosa ve Filip Novak ile bir türlü anlaşma zemini bulamadı.

Novak'ta Fenerbahçe'nin devreye girmesi; bordo-mavili taraftarlarda endişe yaratırken Kaptan Sosa'daki belirsizlik; camiada homurdanmalara neden oldu. İlerleyen yaşına rağmen orta sahada maestroluk görevini üstlenen Arjantinli yıldız, boşa çıktı...

Taraftarlar, Sosa'nın takımdaki geleceğinin netlik kazanması için kulübe baskı yaparken yönetim görüşmeler için düğmeye bastı. Bordo-mavililer, sezon sonuna ertelenen transfer zirvesini bugün yarın gerçeklekleştirip olayı sonuçlandırmak istiyor.

Pandemi öncesi 35'lik Tangocu'ya 1+1 yıllık kontrat öneren Trabzonspor yönetimi, Jose Sosa'ya da yıllık 2 milyon 250 bin Euro önermişti. Covid-19'un ardından gelirlerin düşmesi; Arjantinli'ye önerilen rakamın aşağıya çekilmesini gündeme getirdi.

Bu arada; Jose Sosa'ya Arjantin'in köklü ekiplerinden Estudiantes de talip. Oyuncunun boşa çıkması; Tangocular'ı harekete geçirdi. Her defasında; futbola ülkesinde veda etmek istediğini ifade eden Sosa'nın bordo-mavililerle yapılacak zirvede; nasıl tavır takınacağı merak konusu...


HALUK AYYILDIZ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya