SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'da Vitor Hugo transferi limite takıldı!

FUTBOL | 29.08.2020 13:46

Stoper arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Palmeiras'lı Vitor Hugo'yu gündemine aldı. Ancak açıklanan harcama limiti, bordo-mavililerin bu transferi gerçekleştirmesini engelliyor.

Trabzonspor'da Vitor Hugo transferi limite takıldı!

Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Trabzonspor, Muhammet Taha Tepe, Anıl Başaran, Marlon, Flavio, Anders Trondsen ve Stiven Plaza gibi isimleri renklerine bağladı. Bu sayede takımdan ayrılan Jose Sosa, Filip Novak ve Badou Ndiaye'den doğan boşluğu dolduran bordo-mavililer, savunmayı elden geçirmeye niyetlendi.

Takımda; Hüseyin Türkmen, Edgar le, Majid Hoseini, Gaston Campi, Manuel Da Costa gibi stoperler bulunsa da; Eddie Newton, savunma hattını sil baştan kurmak istediğini yönetime bildirdi. Kadrodaki stoperleri takımda düşünmeyen İngiliz teknik adam, iyi bir savunmacının takıma katılması şeklinde görüş bildirdi.

Ancak TFF'nin belirlediği harcama limitleri; Trabzonspor yönetiminin elini kolunu bağlıyor. Stoper hattını; Palmeiras'lı Vitor Hugo ile güçlendirmek isteyen Fırtına, Brezilya temsilcisiyle yapılan görüşmelerde; frene basmak zorunda kaldı. Bu transferde limit engeline takılan bordo-mavililerin 29 yaşındaki oyuncu için yapılan görüşmelerde; teklif yükseltemediği öğrenildi.

Başta; Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür olmak üzere hiçbir oyuncusunu elden çıkaramayan Trabzonspor yönetimi, şimdilik transfer çalışmalarını askıya almak durumunda kaldı. Futbolcu satışı yapılırsa; Vitor Hugo için görüşmeler yeniden start alacak.


GÖKTUĞ CENGİZ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya