SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'da yeni transferlere imza töreni düzenlendi

FUTBOL | 12.02.2021 15:09

Trabzonspor’da yeni transferler Bakasetas, Yunus Mallı ve Berat Özdemir için imza töreni düzenlendi. Törende Ahmet Ağaoğlu ve yeni transferler değerlendirme bulundu.

Trabzonspor'da yeni transferlere imza töreni düzenlendi

Trabzonspor’da yeni transferler Bakasetas, Yunus Mallı ve Berat Özdemir için imza töreni düzenlendi. Törende bordo-mavililerin başkanı Ahmet Ağaoğlu da açıklamalarda bulundu.

Transfer dönemini değerlendiren Trabzonspor’un bir numarası şu ifadeleri kullandı:

Transferlere toplamda 5.5 - 6 milyon Euro ödedik. Trabzonspor için çok önemli bir bonservis bedeli ödedik. Oyuncularımız bu ödemiş olduğumuz miktarın çok çok üstünde değer ve anlam ifade ediyorlar. Bakasetas ilginç bir transfer oldu. Trabzonspor'da oynamak istemesi, bu transferin gerçekleşmesinde büyük etken. Burada önemli olan şey, bu 5.5 milyon Euro parayı Türk futbol endüstrisi içinde tuttuk. Bu para dışarıya gitmedi. Bu para Gençlerbirliği'ne, Alanyaspor'a gitti. Biri yetiştirdiği, biri geliştirdiği futbolcudan para kazandı. Trabzonspor, yetiştirdiği ve geliştirdiği futbolculardan para kazanan kulüp. Bu böyle devam edecektir. Eğer mümkünse satışı dışarıya yapalım, parayı da içeride birbirimize ödeyelim.”

BAKASETAS: TRABZONSPOR’UN PARÇASI OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM

Bordo-mavililerin yeni transferi Bakasetas ise, “Trabzonspor gibi büyük bir kulübün parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Galibiyetler üzerine oynayan, kupalar kazanmak için oynayan bir takımın parçası olmak hep hayalimdi. Buraya geldiğim ilk andan beri, bu kulübe ve bu insanlara hissettiğim sevgiyi herhangi bir insanın sorusuyla ya da düşüncesiyle değişmeyeceğini herkesin bilmesini istiyorum. Dolayısıyla böyle bir şey benim için yaşanmadı.” ifadelerini kullandı.

YUNUS MALLI: OLMAM GEREKEN YERDEYİM

Bordo-mavililerin diğer transferi Yunus Mallı ise, “Ülkeme ve Trabzonspor gibi büyük bir kulübe gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Olmam gereken yerde olduğumu hissediyorum. İnşallah güzel bir süreç olacak. Futbolun, bu şehirde ne anlama geldiğini biliyorum. Her ne kadar Almanya doğumlu olsam da ben Karadenizliyim. İnşallah burada potansiyelimi tekrar canlandırabileceğime ve futboldan tekrar keyif alabileceğime inanıyorum. Allah utandırmasın.” dedi.

BERAT ÖZDEMİR: RÜYADA GİBİYİM

Trabzonspor’un Gençlerbirliği’nden renklerine bağladığı Berat Özdemir, “Rüyada gibiyim diyebilirim. Hala transfer haberini aldığım ilk günkü gibi heyecanlıyım. Gerçekten çok mutluyum. Trabzon halkı beni çok güzel karşıladı. Buradaki misyonumun da farkındayım.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya