SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son Dakika | Fırtına'dan tarihi başvuru!

FUTBOL | 10.04.2020 14:47

Yayıncı kuruluşun ödeme yapamayacağını açıklaması, Süper Lig kulüplerini kara kara düşündürdü. Trabzonspor, çareyi İŞKUR'a başvurmakta buldu.

Son Dakika | Fırtına'dan tarihi başvuru!

Çin'de baş gösterip tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, insanoğlunun yaşamını oldukça olumsuz etkiledi. Binlerce can kaynının yanında artan vaka sayısı, hayatı neredeyse durma noktasına getirdi.

Sportif faaliyetler ileri bir tarihe kadar ertelendi. 2020'de düzenlemesi gereken Tokyo Olimpiyatları, Avrupa Futbol Şampiyonası ve Copa America'nın 2021'de düzenlenmesine karar verildi.

Nikaragua, Belarus ve Tayvan dışında hernahgi bir ülkede meşin yuvarlak varlığını devam ettiremiyor. Top dönmeyince tabii ki çark da dönmüyor. Yayıncı kuruluşun ödeme yapamayacağız açıklaması; Süper Lig ekiplerini kara kara düşünüyor... Bu krizden etkilenen kulüplerden birisi de ligde şampiyonluk yarışı veren Trabzonspor...

Personel maaşlarını ödemekte zorluk çeken bordo-mavili yönetim çözüm yolları arıyor. Son açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin ardından işçi çıkarması mümkün olmayan Trabzonspor'da; yöneticiler çareyi İŞKUR'da buldu.

200 civarında çalışanı, 1 milyon 500 bin TL kadar da personel maaşı olan Fırtına, İŞKUR'dan gelecek ödenekle bu krizi çözmenin hesaplarını yapıyor. Oyuncu maaşları için ise, UEFA ve TFF'den gelecek habere dikkat kesilen bordo-mavililer, çıkacak karara göre bir yol haritası belirleyecek.

 

HALUK AYYILDIZ'IN ÖZEL HABERİ

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya