SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'dan orta sahaya Ivan Marcone hamlesi

FUTBOL | 14.08.2020 10:54

Transferde vites artıran Trabzonspor, Güney Amerika pazarına yöneldi. Marlon ve Plaza'yı renklerini katan Fırtına, orta saha için de Boca'lı Ivan Marcone için atağa kalktı.

Trabzonspor'dan orta sahaya Ivan Marcone hamlesi

Muhammet Taha Tepe, Anıl Başaran, Marlon, Anders Trondsen ve Stiven Plaza'yı renklerine katan Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Brezilya'nın Fluminense takımından Marlon'u renklerine katan bordo-mavililer, Güney Amerika pazarını yakın markaja aldı.

Brezilyalı Marlon ve Ekvadorlu Stiven Plaza'yı kadrosuna katan Fırtına, Kolombiyalı Gabriel Fuentes'in ardından Arjantinli Ivan Marcone'yi de gündemine aldı. Jose Sosa ve Badou Ndiaye'nin ayrılmasının ardından orta sahada kan kaybına uğrayan bordo-mavililer, Boca Juniors'ın 30 yaşındaki orta sahasıyla merkezi kuvvetlendirmeyi düşünüyor.

Marcone için Arjantin ekibiyle dirsek temas halinde olan Karadeniz Fırtınası, oyuncuyu 1 yıllığına kiralamak istiyor. Görüşmeler sürerken Trabzonspor ile Boca Juniors yönetimi arasında para konusunda ufak pürüzlerin olduğu ancak pazarlıkların devam ettiği bilgisine varıldı.

Arjantin ekibi, Marcone için 3 milyon dolarlık bir satın alma opsiyonu istedi. Tangocu ile el sıkışan bordo-mavililer, rakamı aşağı çekmek için görüşmelerini sürdürüyor.


HALUK AYYILDIZ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya