SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor’dan Rennes’e Uğurcan Çakır yanıtı!

FUTBOL | 21.09.2020 10:50

Trabzonspor’un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır’a, Rennes talip olmuştu. Fırtına, Fransızlardan gelen teklife revize isteyerek isteklerini iletti.

Trabzonspor’dan Rennes’e Uğurcan Çakır yanıtı!

Fransa Ligue 1’de 3. olarak tarihlerinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne katılacak olan Rennes, eldivenleri emanet edebileceği kaleci olarak Trabzonspor’un yıldızı Uğurcan Çakır’ı görüyor. Öyle ki; daha önce de özel haberimizde belirttiğimiz gibi; Fransızlar, bordo-mavili ekibin kapısını Çakır için çalmıştı.

20 MİLYON EURO’NUN ALTINDAKİ TEKLİFLERE DİREKT RET

Geçtiğimiz haftadan bu yana Trabzonspor’la irtibat halinde bulunan Rennes, bordo-mavililerden üst üste ret yedi. Fransızlar’dan yıldız kaleci için 20 milyon Euro + sonraki satıştan %15 pay isteyen Fırtına, bu teklifin altında bir rakamı kabul etmeyeceklerini net olarak belirtti.

Alınan bir diğer yeni habere göre; Uğurcan Çakır’a Rennes’in dışında bir kulübün daha talip olduğu öğrenildi. Fakat bu kulübün ismi gizli tutuluyor…

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya