SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'un Uğurcan Çakır planı ortaya çıktı

FUTBOL | 25.05.2020 17:22

Liverpool, Uğurcan Çakır için teklifini 20'den 30 milyon Euro'ya çıkardı, Trabzonspor'un transfer planını Asist Analiz'den Haluk Ayyıldız orta çıkardı.

Trabzonspor'un Uğurcan Çakır planı ortaya çıktı

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır'a gelen teklifler, bordo-mavililerin iştahını kabartıyor. Liverpool, Tottenham Hotspur, Real Madrid ve Juventus'un peşinden koştuğu 24 yaşındaki oyuncu, gerek scoutların gerekse Avrupa devlerinin yoğun markajında yer alıyor. Devre arasında; taliplerinin tekliflerini geri çeviren Fırtına'nın Uğurcan Çakır planını Asist Analiz ortaya çıkardı.

Premier Lig'de şampiyonluk yarışı veren Liverpool, devre arasında bordo-mavililerin kapısını 20 milyon Euro'luk teklifle çalmıştı. Trabzonspor yönetimi, bu teklifi sezon sonunda düşünmek için rafa kaldırmıştı. Merseyside ekibi baktı ki; alıcı çok 24 yaşındaki eldiven için teklifinde güncelleme yaptı.

Kırmızılar, 20 milyon Euro'luk teklifini 30'a çıkarınca; Fırtına teklifi değerlendirmeye aldı. Uğurcan Çakır için yapılan son teklif, bordo-mavili yönetimi oyuncu hakkında karar almaya itti. Trabzonspor, bu sezon ipi göğüsler de şampiyon olursa; Uğurcan Çakır, bordo-mavililerde kalmaya devam edecek.

Yönetimde; Şampiyonlar Ligi'nde de boy gösterecek olan 24 yaşındaki eldivenin değerini katlacayacağı görüşü hakim. Aynı zamanda gelecek yıla ertelenen EURO 2020'de; A Milli Takım'ın kalesini korumasına kesin gözüyle bakılan Uğurcan'ın şampiyon olunması durumunda bir yere kıpırdamasına izin verilmeyecek.

Bordo-mavililer, iki dev turnuvada kendisini gösterecek bir Uğurcan Çakır'ın piyasa değerini oldukça katlayacağı düşüncesinde... Trabzonspor şampiyon olamazsa; milli kalecinin Liverpool'a satışı için pazarlık masasına oturulacak.


HALUK AYYILDIZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya