SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trippier, hırsızlara karşı tedbirini aldı! K9 köpeği aldı!

FUTBOL | 31.07.2020 13:26

Kieran Trippier, İngitere'de yaşanan hırsızlık olayları karşısında çareyi bekçi köpeğinde buldu. 20 bin sterlini gözden çıkaran Tripier, evindeki güvenlik tedbirlerini artırdı.

Trippier, hırsızlara karşı tedbirini aldı! K9 köpeği aldı!

İngiltere'de; soyguncular, futbolcuların evlerine dadandı... Bu da yıldız isimleri önlem almaya itti. Marcus Rashford, Raheem Sterling ve Dele Alli'nin yaşadığı soygun ve darplar, Atletico Madrid'li Kieran Trippier'i huzursuzlandırdı. Futbol yaşantısına İspanya'da devam etse de; aklı İngiltere'de yaşayan ailesinde kalan 29 yaşındaki oyuncu, artan hırsızlık olayları karşısında evindeki güvenlik önlemlerini artırdı.

Hamza Choudhury, Jamie Vardy, Marcus Rashford, Phil Jones, Mark Noble, Michael Keane gibi çareyi evine bekçi köpeği almakta bulan İngiliz futbolcu, güvenlik önlemlerini rottweiler cinsi K9 köpeği ile üst seviyeye çıkardı.

Öyle ki bunun için 20 bin sterlini gözden çıkaran Kieran Trippier, bekçi köpeğine en çok para verenler listesinde zirveye oturdu. Bekçi köpeklerinin hizmetini sunan Chaperone K9 adlı firma Instagram hesabından Keiran Trippier ile eşi Charlotte Trippier'i etiketleyip "K9 ailesine hoş geldiniz" şeklinde bir mesajla bu ortaklı duyurdu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya