SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tuncay Şanlı sağlık olsun dedi, otelini tahsis etti

FUTBOL | 26.03.2020 18:56

Fenerbahçe'nin eski efsanesi Tuncay Şanlı, sağlık çalışanlarına büyük bir jest yaptı. Şanlı, sağlık olsun dedi, otelini sağlıkçılara tahsis etti.

Tuncay Şanlı sağlık olsun dedi, otelini tahsis etti

Koronavirüs tehditi altında zor günlerden geçen ülkemiz adına sağlık çalışanların verdikleri özveri, halk tarafından oldukça takdir toplamaya devam ediyor. Her gün evlerinin penceresine çıkan vatandaşlar, elleri patlayıncaya dek alkışlayıp tüm sağlıkçılarımıza moral olmaya çalışıyor...

Sağlıkçılarımıza bir destek de eski Fenerbahçe efsanesi Tuncay Şanlı'dan geldi. Kariyerine yorumcu olarak devam eden Şanlı, Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan On7 isimli otelinin kapılarını sağlık çalışanlarına sonuna kadar açtı. Futbola Sakaryaspor'da başlayan ardından Çubuklu giyip adını Fenerbahçe efsaneleri arasına yazdıran Tuncay Şanlı, yaptığı anlamlı jestle yürekleri bir kez daha fethetti.

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla Sakarya/Serdivan'daki otelini; sağlık çalışanlarına ücretsiz tahsis ettiğini açıklayan Şanlı, "Koronavirüsle mücadele kapsamında sağlıkçılarımıza ne kadar teşekkür etsek az. Mesai saatleri dışında dinlenmeleri için otelimizi kendilerine tahsis ettik. Halkımız da evde kalmaya ne olur devam etsin" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya