SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tuvalet kağıdı furyasına Hooijdonk ve Alex de katıldı

FUTBOL | 19.03.2020 21:10

İnzivaya çekilen yıldızlar, tuvalet kağıdı sektirip birbirlerine meyadan okuyor. Bu furyaya Fenerbahçeli efsaneler; Hooijdonk ve Alex de katıldı.

Tuvalet kağıdı furyasına Hooijdonk ve Alex de katıldı

Koronavirüs, her türlü spor faliyetine bir süre ara verdi, sporcular kendilerini farklı uğraşlara verdi.

Sosyal hayattan kendilerini soyutlayan ve evlerine çekilen yıldız oyuncular, kendi aralarında bir akım başlattılar... Koronavirüs nedeniyle 'Evde Kal' çağrıları sonucunda; yeni bir challenge başlatan yıldız isimler, tuvalet kağıdını sektirip birbirlerine meydan okuyorlar...

Birçok yıldız ismin meydan okumalarına sahne olan furyada; Fenerbahçeli eski yıldızlar da sahne almaya başladı. Geçtiğimiz yıl futbol yaşantısına Zulte Waregem'de nokta koyup Belçika U21 Takımı'nda antrenörlük kariyerine başlayan Thomas Buffel, Pierre van Hooijdonk'a meydan okudu.

Hollandalı efsane de tuvalet kağıdı rulosunu sektirip topu; 2004-05'te Çubuklu ile şampiyonluk kupasını kaldırdığı Alex De Souza'ya attı.

Sambacı da meydan okumayı kabul edip; düelloya Stephen Appiah ile Tuncay Şanlı'yı da dahil etti. Brezilyalı efsane, tenis kariyerinde başarı basamaklarını tek tek çıkan kızı Maria'yı da işin içine katıp düelloya dahil etti. Ortaya eğlenceli anlar çıktı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya