SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

UEFA'dan Şenol Güneşli Mancini'li tanıtım filmi...

FUTBOL | 13.06.2020 14:44

UEFA'nın iletişim ve pazarlama departmanları Avrupa Şampiyonası için Türkiye'nin de içinde bulunduğu şahane bir tanıtım filmine imza attılar.

UEFA'dan Şenol Güneşli Mancini'li tanıtım filmi...

UEFA, 2020 Avrupa Şampiyonası organizasyonunu yeniden hareketlendirmek için faaliyete geçti. İletişim ve pazarlama departmanlarını harekete geçiren UEFA, Avrupa Şampiyonası 2020 için güzel bir çalışmaya imza attılar. Gerçekleştirilen bu çalışmada Türkiye’nin de yer alıyor olması, ülkemizde oldukça memnuniyetle karşılandı.

Yapılan tanıtım A Milli Takımımızın, Euro 2020 A Grubu’ndaki rakiplerinin teknik direktörleri vardı. İsviçre’den Vladimir Petkovic, İtalya’dan Roberto Mancini, Galler’den Ryan Giggs ve Milli Takımımızın hocası Şenol Güneş eşliğinde çekilen tanıtım filmi; futbolseverler tarafından ilgiyle izlendi.

Filmin içeriği ise İsviçre Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, bir Whatsapp grubu oluşturarak; Şenol Güneş, Ryan Giggs ve Roberto Mancini’yi bu gruba dahil ediyor. Daha sonra birbirlerine başarı dilekleri dileyen antrenörler, görüşürüz mesajıyla konuşmayı sonlandırıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya