SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

UEFA Başkanı Ceferin: Kupaları iptal etme planımız yok!

FUTBOL | 15.05.2020 19:15

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ceferin, Avrupa Kupaları’nı iptal etme gibi bir gündemlerinin olmadığını söyledi.

UEFA Başkanı Ceferin: Kupaları iptal etme planımız yok!

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Ceferin, liglerin genel durumu hakkında önemli ifadeler kullandı.

“1-2 AY SONRA NELER OLACAĞINI GÖREMEM”

BeIN Sports’a konuşan Avrupa futbolunun 1 numarası, “Her şey olabilir. İşler iyi de gidebilir, kötü de. Ama biz iyimser bir şekilde kalıp, bu durumun düzelmesini umut ediyoruz. Maçları seyircisiz bir şekilde oynatıp, sezonu tamamlayacağız. Avrupa Kupaları’nı şu anda iptal etme gibi bir düşüncemiz yok. Ancak dünyada her an her şey iptal olabilir. Ben peygamber değilim. 1-2 ay sonra neler olacağını göremem. Ama şuan bu durum böyle devam ederse, planladığımız gibi ağustos ayı içerisinde sezonu tamamlayacağız. Ulusal liglerin durumları da aynı şekilde. Ben liglerin yüzde 80’inin sezonu tamamlayacağına inanıyorum. Sezonları bitirmeyecek olanlar, Avrupa Kupaları’nda ön eleme oynayacak. Bunu göz önünde bulundurmaları gerek. Fransa Ligi için çok erken karar verildi. Bana göre karar doğru değil ama saygı duyuyoruz. Hükümetin verdiği karar neticesinde kulüpler ne yapabilir?” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya