SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Uğurcan Çakır: Transfer söylentileri beni...

FUTBOL | 21.11.2019 17:40

Uğurcan Çakır: Transfer söylentileri beni...

Trabzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır, Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu’nda önemli açıklamalar yaptı.

Başarının ekonomiyi de getireceğini savunan Çakır, "Ekonomi ile başarı aynı düzlemde olduğunu herkes biliyor. Fakat benim seçimim sportif başarı olurdu. Başarılı olursanız, emin olun ekonomi de gelir zaten. Tabii bunu Uğurcan gözüyle söylüyorum. Normal şartlarda ikisini birbirinden ayırmamak lazım" dedi.

BİREYSEL EKİBİM VAR

Bir ekip kurdum, kendime ait bireysel gelişim antrenörüm var. Ayrıca her zaman destek alabilmek için bir psikoloğum da bu ekibin içinde yer alıyor. Günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya ile ilgilenen ekibim de mevcut. Bu oyun sadece sahada oynanmıyor, insanlar günlük yaşantını da merak ediyor.

TARAFTAR İTİCİ GÜÇ DEMEKTİR

Sahaya adım atar atmaz taraftar desteği çok önemli. İtici güç olarak rakip takıma korku veriyor. Bence taraftar alınan sonuçlarda ilk etken diyebilirim. Süper Lig’de çok önemli bir konuma sahipler…

ÇOK YETENEKLİLER

İrfan Can Kahveci ve Dorukhan Toköz ile A Milli Takım’ın alt yaş gruplarında beraber oynadım. Harika çalışıyorlar, önleri açık… Abdülkadir Ömür çok yetenekli, onu dışarıdan izleyenler hayran kalıyor, biz her gün izliyoruz. Yusuf Yazıcı, hayallerine ulaştı ve hala devam ediyor.

GELİŞİMİMİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUM

Ben de kendi fiziksel ve zihinsel gelişimime önem veriyorum. Yatırımımı bunlara yapıyorum. İyi bir kaleci olabilmek için çok çalışıyorum. Umarım böyle de devam eder. Gelişimimi sürdürmem şart.

YİNE SPORUN İÇİNDE OLURDUM

Futbolcu olmasaydım kesinlikle yine sporun içinde olurdum. Başka bir iş için melekelerim olduğuna inanmıyorum

EURO 2020 BENİM İÇİN ŞANS

Euro 2020’ye gitmek benim için büyük şans. Ülke olarak iyi durumdayız, harika jenerasyona sahibiz. İyi de bir kaleci grubumuz var. Altay Bayındır, Gökhan Akkan… Kim oynarsa tüm desteğimi ona veririm. Rekabete girmek gibi bir durum yok, elimden geleni yapıyorum sadece… Kim hakediyorsa o giysin formayı.

ERCE KARDEŞİME BAŞARILAR

Ankaragücü müsabakası bizim için çok önemli ama ben cezalıyım. Arkamda gayet sağlam bir kaleci var. Erce kardeşim sahada olacak, ona başarılarımı iletiyorum. Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Takım olarak iyiyiz bu da sahaya yansıyor. Adım adım ilerleyerek önümüze bakıyoruz, kazanarak şampiyonluğa ilerlemek istiyoruz.

TRANSFER SÖYLENTİLERİNE KULAK ASMIYORUM

Şu an sadece Trabzonspor’un başarısına odaklanmış durumdayım. İsmimin birtakım kulüplerle anılması özgüvenimi de arttırıyor. Ama ben bunlara pek kulak asmak istemiyorum. Maçlara motive oluyorum, gündemimde transfer yok.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya