SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yurdumuzda koronavirüsüne önlemler alındı, müsabakalar seyircisiz

FUTBOL | 12.03.2020 20:39

Koronavirüsüne karşı önlem alan Türk hükümeti, spor müsabakalarını Nisan ayına kadar taraftarlar stada alınmadan oynanmaya devam edeceğini açıkladı.

Yurdumuzda koronavirüsüne önlemler alındı, müsabakalar seyircisiz

Bugün koronavirüsü ile ilgili olarak Beştepe’de toplanan yetkililer, virüse karşı önlemler almak adına kritik kararlar aldılar…

Yapılan toplantının ardından alınan kararları sıralayan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye’deki spor müsabakalarının Nisan ayına kadar taraftar olmadan oynanacağını açıkladı.

CUMHURBAŞKANI SÖZCÜSÜ RESMEN AÇIKLADI 

Kalın, “Spor mücadeleleri bilindiği gibi; büyük kalabalıklarla toplanılan bir etkinliktir. Uzmanların yaptığı tavsiyeler ve değerlendirmeler sonucunda spor karşılaşmaların Nisan ayının sonuna dek seyircisiz olarak oynanması kararı alınmıştır.” ifadelerini kullandı.

SÜPER LİG'DE ŞAMPİYONU BELİRLEYECEK MAÇLAR SEYİRCİSİZ 

Süper Lig’de 32. haftaya kadar karşılaşmalar seyircisiz oynanırken, TFF 1. Lig’de ise lig sonuna kadar maçlar seyirci olmadan oynanacak.

Öte yandan Süper Lig’de şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren tüm müsabakaların seyircisiz oynanması da bu karar ile birlikte kesinleşmiş oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya