SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ümit Özat’tan Aziz Yıldırım açıklaması: Ölene kadar...

FUTBOL | 18.05.2020 17:37

Teknik direktör Ümit Özat, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Özat; Fenerbahçe’yi bir gün mutlaka çalıştıracağını söylerken, Aziz Yıldırım’la alakalı da konuştu.

Ümit Özat’tan Aziz Yıldırım açıklaması: Ölene kadar...

Teknik direktör Ümit Özat, gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özat, Fenerbahçe’den, Aziz Yıldırım’a birçok konuya değindi.

“BİR GÜN FENERBAHÇE’Yİ ÇALIŞTIRACAĞIM”

Fenerbahçe’yi bir gün çalıştıracağını ifade eden 43 yaşındaki teknik direktör, “Benim kimseden bu konuda beklentim yok. Bir gün Fenerbahçe’yi çalıştıracağım ama bugün değil. Hayırlıysa olsun. Hayırlı değilse olmasın. Fenerbahçe’deki problem, teknik direktör problemi asla değil. Fenerbahçe’nin doğru bir yapılanma içerisine girmesi lazım. 32 yaşında gönderdiğin Emre’yi, 39 yaşında tekrar aldın. Bu Ersun Yanal’ın acizliğidir. Yanal’ın liderlik özelliği olmadığı için bunu Emre’yle kapatmaya çalıştı.” ifadelerini kullandı.

“BEN AZİZ YILDIRIMCIYIM”

Fenerbahçe’nin eski oyuncusu da olan Ümit Özat, ölene kadar Aziz Yıldırım’ın yanında olacağını ifade etti. Özat, “50 kere söyledim. Ben Aziz Yıldırımcıyım. Hiçbir zaman bunu inkar etmedim. Ben Aziz Yıldırım’ı en zor zamanında destekledim. 100. yılda kaptanlığı bana veren Aziz Yıldırım’dı. Ben merak ediyorum, Ali Koç’un yanında olanlar yarın başkanlığı bırakınca ne yapacaklar? Ben heykel dikme, isim verme durumlarına karşıyım. Alex’in heykelinin dikilmesi doğru değildi. Önemli olan gönüllerden silinmemesi. Alex zaten herkesin gönlünde.” açıklamalarında bulundu.

“BENİM KAPTANLIĞIMDA 3 ŞAMPİYONLUĞUM VAR”

Ümit Özat, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra büyük düşüş bir yaşandığını ifade ederek, “Benim kaptanlığımdan sonra 13 yılda 2 şampiyonluğu var Fenerbahçe’nin… Bir sene Anelka, bir sene Alex, bir sene Appiah yaptı dediler. Bunların hepsinde ben kaptandım. Ben 4 senelik kaptanlık yaptım. 3 tane şampiyonluğum var. Bizim zamanımızda biz takım değildik, aileydik. Biz bir takımdan fazlasıydık.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya