SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

'Düşmanlar, maskesini erken indirdi'

FUTBOL | 06.09.2019 01:42

'Düşmanlar, maskesini erken indirdi'

PFDK, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 4, yardımcısı Ümit Davala’ya da 3 maç ceza verdi. Sarı-kırmızılıların 1 numarası Mustafa Cengiz bu ceza karşısında soluğu GSTV’de almıştı.

Mustafa Cengiz GSTV'den zehir zemberek açıklamalara imza atarken PFDK kararları sonrasında sarı-kırmızılıların eski başkanlarından Ünal Aysal da sessizliğini bozdu.

Aysal, PFDK'nın verdiği ceza ile ilgili, "Galatasaray geleneği, 17 kulübü her şeye rağmen sahada yenerek zaferlerle ulaşma üzerine oluşmuş bir gelenektir.

Bu sefer tüm düşmanlar maskesini çok erken indirdi. Bu ittifakı avantaja çevirmek Galatasaray'ın en büyük maharetidir" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı ekibin mayıs ayında şampiyon olarak bu cezaya cevabını vereceğini ifade eden Aysal, "Galatasaray bu ittifaka cevabını mayıs ayında 20.45'te şampiyon olarak verecektir çünkü biz Galatasaray'ız" sözleriyle açıklamasına son verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya