SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünal Karaman gündeme dair açıklamalarda bulundu

FUTBOL | 18.03.2020 11:06

Erteleme maçında Göztepe, Çaykur Rizespor'u, 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Rizespor’un teknik adamı Ünal Karaman, açıklamalarda bulundu.

Ünal Karaman gündeme dair açıklamalarda bulundu

Süper Lig’de erteleme müsabakasında Göztepe, İzmir’de Çaykur Rizespor’u ağırladı, 3 puanı kaptı. İzmir ekibinin 2-0’lık üstünlüğüyle biten karşılaşmanın ardından, Karadeniz ekibinin teknik direktörü Ünal Karaman, açıklamalarda bulundu.

“BUNDAN SONRA ZORLANACAĞIZ”

Ç. Rizespor Teknik Direktörü Ünal Karaman, maçın ardından üzüldüğünü söylese de, Göztepe’nin haklı bir galibiyetle 3 puanı aldığını ifade etti. Zorlandıklarını ifade eden Karaman, “Bir takım olmak için farklı özelliklere sahip olmanız gerekiyor. Ben ve ekibim bu farklılıkları istediğimiz şekilde ortaya koyamadık. Öyle gözüküyorki önümüzdeki maçlarda da zorlanacağız, anlaşılıyor. Böyle oynamanın bize o istediğimiz, sonucu getirebileceğini sanmıyorum. Takımı sorgulayacağız. Varsa eğer yeteneklerimiz, küllerinden sıyrılıp özgürlüğe doğru çıkmasını bekleyip göreceğiz. Anlaşılan daha çok yolumuz var." dedi.

“BU İNSANLARIN AİLELERİ VAR”

Göztepe müsabakasının ardından basın toplantısında konuşmalarına devam eden Ünal Karaman, koronavirüsü hakkında "Bu salgın hakkında, devlet yetkilileri gereği neyse yapar. Bizzat ben söz konusu konuda devlet yetkililerinin lazım olan hassasiyet ve mesuliyet içerisinde olacağını düşünüyorum. Devlet yetkililerinin açıklamalarına saygı duymaktan başka bir yaklaşımımız olmaz. Halkımız değerli ve kıymetlidir, sonuca bakarsak bu insanların da aileleri var. Yetkililere emanet edilen insanlar var, bunlarda da kendi evlatları sayılır." açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya