SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünal Karaman: Teslim olan bir yapı bize yakışmaz!

FUTBOL | 24.01.2021 22:10

Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, Beşiktaş mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamalarda bazı oyun kurallarını ve hakem kararlarını eleştirdi.

Ünal Karaman: Teslim olan bir yapı bize yakışmaz!

Süper Lig’in 21. haftasında Beşiktaş’a konuk olan Göztepe, sahadan 2-1 mağlup ayrılmaktan kurtulamadı. İzmir ekibinin yeni Teknik Direktörü Ünal Karaman, mücadelenin ardından yaptığı açıklamalarda karşılaşmayı ve aldıkların mağlubiyetin nedenlerini değerlendirdi.

Ünal Karaman, “Beşiktaş güçlü bir takım ama biz teslim olan bir yapı içerisinde asla olmayız. Bize yakışmayan bir gol yedik. Yediğimiz golde ceza sahası içinde oyuncunun elini saklayarak topa koşması, içime sinmeyen bir pozisyon oldu. Saçma sapan kurallar bunlar.” ifadeleri ile oyun kurallarının gol yemelerinde etkin bir rol oynadığını belirtti.

Karaman, “Ersin'in Halil ile olan pozisyonunı hakem görmemiş olabilir ama VAR en azından bir uyarı yapabilirdi. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Daha da gelişmemiz, oyun kalitemizi arttırmamız lazım.” sözleri ile de penaltılarının verilmemiş olabileceğine değinirken sahaya daha iyi bir oyun anlayışı koymaları gerektiğine dikkat çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya