SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünal Karaman’dan Başakşehir galibiyeti değerlendirmesi

FUTBOL | 14.02.2021 20:35

Göztepe Teknik Direktörü, 2-1 kazanılan Başakşehir karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Ünal Karaman’dan Başakşehir galibiyeti değerlendirmesi

Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, müsabakadan sonra katıldığı basın toplantısında, göreve geldikleri andan itibaren futbolcuların samimi bir gayreti olduğunu söyledi.

"FUTBOLUN DOĞRULARINI YAPMAYA ÇALIŞAN BİR TAKIMDIK..."

Galip gelemedikleri son 4 maçın 3'ünü deplasmanda oynadıklarını hatırlatan Karaman, şöyle konuştu: "Futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takımdık ama sonuç alamıyorduk. Bugün o gayreti yine futbolun doğrularını artırarak arzu ettiğimiz, ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık. Oyuncularımızın çalışmalarının karşılığını alması gerektiği bir galibiyetti. Camiamıza hayırlı olsun. Tabi ki doğrularımızı artırarak, daha geliştirerek devam edeceğiz. Eksiklerimiz hiçbir zaman bitmez. Onları da hızla azaltıp, çok daha arzu edilen, çok daha özlemle ve hasretle beklenen, camiasına hizmet odaklı, kalitesine hem insanlık olarak hem yetenek olarak sahada kullanmaya gayret eden oyuncu grubuyla büyük başarılara imza atacağız. Bunun inancını taşıyorum. Lig, zor bir lig, her takımın kendine göre bir gücü, bir silahı var. Bu bizim moralimizi güçlü tuttu ama oynayacağımız önümüzde çok zorlu müsabakalar var. Evet, bunun sevincini yaşayacağız ama aynı disiplinle çalışmaya devam edeceğiz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya