SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vagner Love, eski kulübü CSKA'ya geri dönüyor

FUTBOL | 06.06.2020 21:55

Ülkemizde Alanyaspor ve Beşiktaş formalarını giyen Vagner Love, kulübü Corinthians ile yollarını ayırdı. Tecrübeli golcünün CSKA’ya dönmesi bekleniyor.

Vagner Love, eski kulübü CSKA'ya geri dönüyor

Ülkemizde Alanyaspor ve Beşiktaş formalarını giyen ve özellikle Alanyaspor’da gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Vagner Love, 2019 Ocak ayında Beşiktaş’tan ayrılarak memleketi Brezilya’ya dönmüştü. Corinthians takımının formasını terleten tecrübeli golcü, kulübüyle olan sözleşmesini sonlandırdı…

VAGNER LOVE, RUSYA'YA GERİ DÖNÜYOR... 

Brezilya’nın basınında, Vagner Love’un Corinthians ile yollarını ayırmasının ardından flaş bir iddia ortaya atıldı. Tecrübeli golcünün, Avrupa’da kendisini ilk gösterdiği kulüp olan CSKA Moskova’ya döneceği ifade edildi.

Brezilyalı gazeteci Fabio Aleisho tecrübeli golcü hakkında yaptığı açıklamada, “Vagner, Rusya’da futbol yaşantısına devam edecek. Eğer Rusya’da oynarsa bu kulüp sadece CSKA Moskova olur.” ifadelerini kullandı.

Corinthians takımının Vagner Love’dan boşalan santrafor bölgesini bir dönem Galatasaray forması da giyen Jo ile dolduracağı aktarıldı.          

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya