SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fenerbahçe Olağan Yüksek Divan Kurulu'nda Veysel Oran, kendini kaybetti

FUTBOL | 08.02.2020 15:32

Fenerbahçe'nin bugün gerçekleştirilen Olağan Yüksek Divan Kurulu'nda Veysel Oran'ın kürsüde söyledikleri gündemi sarstı.

Fenerbahçe Olağan Yüksek Divan Kurulu'nda Veysel Oran, kendini kaybetti

Bugün gerçekleştirilen Fenerbahçe Olağan Yüksek Divan Kurulu’nda Veysel Oran’ın yaptığı konuşma gündeme bomba gibi oturdu.

Veysel Oran, yaptığı konuşmasında Alanyaspor maçı galibiyetine vurgu yaparken, mücadelenin kazanılması gerektiğini söyledi:

Ayrıca Oran, eski boks antrenörü olması nedeniyle birtakım örneklemelerde bulundu. Eski boks antrenörü, “İki senedir de görev yapmıyorum, geziyorum. Yönetim kurulumuza ‘Karşılıksız takıma masör olarak yardımcı olayım’ dedim. Çalıştığım kulüpler ya şampiyon oldu ya ikinci oldu. Alanyaspor maçını alacağız. Kalkın bir canlı olun bu maçları alacağız. Canlı olun. Malını kaybeden bir şeyini, şerefini kaybeden birçok şeyini, cesaretini kaybeden her şeyini… Çıkın cesaretini için oynayın” ifadeleriyle kurula damgasını vurdu.

Oran sözlerini şu şekilde bitirdi:

“Ali Koç’u her yönüyle destekliyorum. İnanıyorum maçı alacağız. Sadece bu takıma destek olmak istiyorum” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya