SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Victor Ruiz, Beşiktaş’la olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti!

FUTBOL | 15.07.2020 15:59

Sezon başında 2.5 milyon Euro’ya transfer olan İspanyol savunmacı Victor Ruiz, 3 aylık alacağını alamadığı gerekçesiyle; sözleşmesini feshetti.

Victor Ruiz, Beşiktaş’la olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti!

Sezon başında La Liga ekibi Villarreal’den 2.5 milyon Euro’ya transfer edilen Victor Ruiz, 3 aylık alacağını alamadığı gerekçesiyle tıpkı Loris Karius gibi sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

TRANSFER OLAMAZSA, BEŞİKTAŞ İÇİN EN KÖTÜ SENARYO!

3 aydır parasını alamayan İspanyol stoper, Kara Kartal’a pahalıya mal oldu. Bonservisine 2.5 milyon verilen 31 yaşındaki stoperin bedavaya gitmesinin ardından; oyuncunun transfer olmaması halinde 2 yıllık alacağıyla birlikte maliyetin 5.5 milyon Euro’ya çıkması, yönetimi yaraladı.

YÖNETİM PANİK HALİNDE

Tecrübeli stoperden para kazanılamaması yönetim tarafından tepki toplarken; diğer yabancı oyuncuların da Karius ve Ruiz gibi aynı yöntemle gitmeyi düşünmesi panik etkisi yarattı. Yönetimin, bir an önce kaynak yaratıp alacakları olan oyuncularla görüşme yapması bekleniyor.

KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMA

Beşiktaş, Victor Ruiz'in ayrılığının ardından şu ifadelere yer verdi, "Kulübümüz futbolcu Victor Ruiz Torre'ye pandemi öncesi tüm ödemelerini eksiksiz şekilde yapmasına rağmen, pandemi dönemini kapsayan ödemeler konusunda görüşmeyi kabul etmemiş, lige ara verilen dönemin alacaklarını da herhangi bir görüşmeyi kabul etmeyerek, sezon bitmeden tarafına ödenmesini talep etmiştir.

Futbolcunun tek taraflı şekilde gerçekleştirmiş olduğu fesih spor yargısına taşınacak olup, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda vakit kaybetmeden girişimlerde bulunulacağını camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya