SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Victor Ruiz’den Beşiktaş açıklaması!

FUTBOL | 20.11.2020 12:02

Maaşını alamadığı için sözleşmesini tek taraflı fesheden ve Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet eden Victor Ruiz, olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Victor Ruiz’den Beşiktaş açıklaması!

Kara Kartal’dan sözleşmesini tek taraflı feshederek ayrılan ve daha sonra İspanyol ekibi Real Betis’e transfer olan Victor Ruiz, İspanya basınına açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki stoper, Beşiktaş’ın teklifini cazip bulduğu için geldiğini fakat işlerin istediği gibi gitmediğini söyleyerek şöyle konuştu:

Oraya gitmeden önce her şey çok iyi görünüyordu. Ekonomik durum çok ağır bastı ve çekiciydi. 5 yıl Villarreal'den sonra yeni bir deneyim istemiştim. Bazen yeni adımı atıyorsunuz ama istediğiniz gibi gitmiyor. Durum utanç verici. Çünkü kulüp her şeyi iyi yapacak imkanlara sahip ama şu anda yapmıyor.

“AVUKATLARIM BU KONUDA HUZURLU OLMAMI SÖYLÜYOR”
Süreç devam ediyor. Şikayetimin ve ardından yargılamadan sonra ilk adımda FIFA'nın benimle aynı fikirde olduğu ortaya çıktı. Temyize gitme zamanı var, biz de orada olacağız. Bana avukatlarım sadece sahaya odaklanmam gerektiğini ve bu konuda huzurlu olmam gerektiğini söylüyor.

FIFA NE KARAR VERMİŞTİ?
Maaşını alamadığı için sözleşmesini feshedip konuyu mahkemeye taşıyan Victor Ruiz’e FIFA’nın cevabı, İspanyol stopere Beşiktaş’ın 2.5 milyon Euro tazminat ödemesine mahkum edildiği şeklindeydi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya