SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Victor Ruiz'i İspanya'ya Galatasaraylılar yolcu etti

FUTBOL | 18.07.2020 20:25

Victor Ruiz'in Beşiktaş'la olan sözleşmesini tek taraflı feshetmesinden sonra sarı-kırmızılılar, İspanyol savunmacıyla dirsek teması haline geçti.

Victor Ruiz'i İspanya'ya Galatasaraylılar yolcu etti

Beşiktaş'ın sezon başında Villarreal'den kadrosuna kattığı Victor Ruiz'in siyah-beyazlılardaki macerası oldukça kısa sürdü. Maaşını alamadığını gerekçe gösterip sözleşmesini tek taraflı fesheden 31 yaşındaki İspanyol savunmacı, daha evraklar kulübe ulaşmadan soluğu Galatasaray'ın kapısında aldı. 

Türkiye'de geçirdiği süre içerisinde İstanbul'a olan hayranlığı artan Ruiz'in menajerine; "Bu şehirde kalmak istiyorum" dediği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen deneyimli oyuncunun temsilcisi, İspanyol savunmacıyı Galatasaray'a önerdi. 

Oyuncusunu İspanya'ya göndermeden sarı-kırmızılılarla görüşmelerini yapan Ruiz ve menajeri, "Beşiktaş ile olan tüm bağlarımızı kopardık. Bir şekilde de paramızı geri alacağız. Ruiz, İstanbul'u çok sevdi. Makul bir ücret karşılığında oyuncum; Galatasaray formasını giymeye hazır. Şehir değiştirmek istemiyor" ifadelerini kullandı.

Oyuncu ve menajeri dinleyen sarı-kırmızılılar, ilk gün olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermese de; dananın kuyruğu ikinci koptu. Havaalanından ayrılırken keyfi yerinde olan Victor Ruiz'in neden mutlu olduğunu da ortaya çıktı.

İspanyol oyuncunun Türkiye'den ayrılırken yanında Galatasaraylı personellerin olması; iddiaları doğruladı. 31 yaşındaki oyuncunun havaalanı ve bilet işlemleriyle yakından ilgilnen sarı-kırmızılılı yetkililer, yeniden görüşmek üzere uğurladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya