SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Victoria Beckham taraftarları birbirine düşürdü

FUTBOL | 15.04.2020 17:06

David Beckham'ın eşi Victoria Beckham, Instagram'dan yaptığı paylaşımla İngiltere'de yankı uyandırırken; tutucu taraftarları da birbirine düşürdü.

Victoria Beckham taraftarları birbirine düşürdü

David Beckham ve Victoria Beckham çifti; corona virüs nedeniyle evde geçirdikleri izolasyon döneminde sosyal medyada oldukça aktif oldular. Özellikle Victoria Beckham’ın yaptığı paylaşım olay yaratmaya devam ediyor.

“Kavganın sebebi kazağın rengi”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım Premier Lig taraftarlarını birbirine düşürdü. Victoria Beckham’ın Instagram’ına koyduğu görselde giydiği kazağın rengi İngiltere’de oldukça yankı uyandırdı. Şarap rengi  ve açık maviden oluşan kazak akıllara West Ham United, Burnley ve Aston Villa takımlarını getirse de hadiseyi West Ham’lılar üstlendi. Çünkü David Beckham’ın doğduğu yer olan doğu Londra’nın takımı West Ham United’dı.

Tutucu taraftarları birbirine düşüren Victoria; Manchester United, West Ham United, Aston Villa ve Burnley’li taraftarların sert yorumlarına maruz kaldı.

Ancak kısa süre sonra fotoğrafa açıklama ekleyen Victoria, ürünün satışından elde edilecek gelirin bir kısmı yardıma ihtiyacı olan insanlara gideceğini belirterek; tartışmalara son noktayı koydu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya