SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Eyüp Akcan konuştu, Ozan Tufan gülmekten yarıldı!

FUTBOL | 05.01.2021 07:16

Fenerbahçe'nin klasikleşen otobüs röportajına 18'lik genç yıldız adayı damgasını vurdu. Eyüp Akcan konuştu, Ozan Tufan gülmekten yarıldı! Kahkaha dolu anlar kameraya böyle yansıdı.

VİDEO | Eyüp Akcan konuştu, Ozan Tufan gülmekten yarıldı!

Fenerbahçeli yıldızlardan; Ozan Tufan, Sadık Çiftpınar, Altay Bayındır ve Eyüp Akcan; FB TV mikrafonlarına açıklamalarda bulundu. Klasikleşen otobüs röportajlarından birisi gerçekleştirilirken Ozan Tufan, Fenerbahçe altyapısının yıldız adaylarından Eyüp Akcan'ı yanına çağırdı. Sadık, Ozan ve Altay'ın ardından sazı eline alan 18 yaşındaki oyuncu, ağabeylerini kahkahaya boğdu.

Ozan Tufan, Eyüp hakkında girizgah yaptıktan sonra topu genç oyuncuya attı. 18'lik yıldız adayı açıklamaya başlamasıyla Ozan Tufan'ın gülmeye başlaması bir oldu. Takımın en büyük neşe kaynağı olan Caner Erkin'in tahtını sallayan Eyüp Akcan'ın verdiği eğlenceli röportaj, kameralara böyle yansıdı... Eyüp Akcan konuştu, Ozan Tufan gülmekten yarıldı!

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya